• O nas

O Nas

Centrum Szkoleniowo Techniczne – jesteśmy firmą, której celem jest dostarczenie klientom szerokiego wachlarza szkoleń i usług na najwyższym poziomie.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Wysoki poziom naszych szkoleń i usług zapewniają najlepsi specjaliści i eksperci z różnych branż, których łączy specjalistyczna wiedza, doświadczenie oraz umiejętność dobrego przekazu.

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przeciwpożarowych, ochrony środowiska i bezpieczeństwa procesowego.

Duża baza wykładowców pozwala nam zorganizować inne szkolenia wedle potrzeb klienta.

Posiadamy wpis do WUP w Rzeszowie, oraz zatwierdzone programy szkoleń w zakresie transportu bliskiego przez UDT oraz dla pracodawców i służby bhp przez OUG w Kielcach.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.